شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

وایرال وان

دستچین دنیای مجازی ، ویدئو های جذاب و با کیفیت که بازدید بالایی در وبسایت هایی همچون یوتیوب و اینستاگرام داشته اند به همراه مقالاتی اختصاصی از داستان و حواشی ویدئو های وایرال تاریخ اینترنت

وایرال وان

مقدمه

پدیده وایرال در دنیای مدرن

همانطور که در مقاله ” معنای کلمه وایرال چیست؟  ” با مفهوم این کلمه آشنا شدید و نحوه پیدایش و کاربرد های پدیده وایرال را دانستید. همچنین میدانید که امروزه بسیار از این پدیده استقبال میشود ، یعنی مردم بجای تماشای تمامی ویدئو هایی که در اینترنت قرار داده میشود ترجیح میدهند ویدئو های وایرال را تماشا کنند زیرا میدانند که آن ویدئو آنقدر ارزش تماشا کردن را داشته که افراد زیادی بعد از دیدن ، آن را به اشتراک گذاشته اند و این موضوع که در خیلی از موارد سلیقه درصد بالایی از مردم سراسر جهان یکسان است نیز تاثیر زیادی در انتخاب یک محتوا ( فیلم و عکس ) برای تماشا دارد.

ویدئوی دختر بچه ای که بعد از کمی تلاش عصبانی میشود

عده کمی در جهان هستند که علاقه ای به دیدن دنیای کودکان و واکنش ها و نحوه صحبت کردن شیرین آنها نداشته باشند. این ویدئو را ببینید

هدف اصلی وایرال وان

آیا داستانی در پشت ویدئو های وایرال قرار دارد؟

درباره وایرال وان رالف خرابکار 2

۱. این دو نفر رالف و وانیلوپه هستند. دو تا دوست صمیمی و هر دو شخصیت بازی های ویدئویی هستند. آنها در دستگاه های بازی که در یک کلوپ بازی کوچک است زندگی میکنند

درباره وایرال وان رالف خرابکار 2
درباره وایرال وان رالف خرابکار 2

۲. وانیلوپه شخصیت اصلی یک بازی کامپیوتری اتومبیل رانیه

درباره وایرال وان رالف خرابکار 2

۳. در اثر یک اتفاق ، فرمون دستگاه بازی وانیلوپه میشکند و چون دستگاه بازی دیگر تجهیزاتش تولید نمیشود ، مسئول کلوپ بازی میخواهد دستگاه را برای همیشه خاموش کند.

۵. تنها راهی که برای آنها باقی مانده این است که رالف در سایت بازتیوب ( یوتیوب ) ویدئو های وایرال تولید کند تا پول واقعی بدست آورد و بتواند فرمان دستگاه را بخرد و بازی دوست خودش یعنی وانیلوپه رو نجات بده. رالف جلوی دوربین فلفل تند میخوره ، آشپزی میکنه ، جعبه پر زنبور رو باز میکنه ، و کلی کار دیگه انجام میده تا ویدئوی او جذاب شود و با به اشتراک گذاشته شدن ، وایرال شود.

داستان ویدئو ها

کم و بیش داستانی در پس ویدئو های پربازدید و وایرال قرار دارد

خب همینطور که در بالا خواندید در پس بیشتر ویدئو هایی که وایرال میشوند یک داستان قرار دارد.شما در وایرال وان میتوانید این داستان ها را بشکلی متفاوت و خاص در وایرال وان بخوانید و از عکس ها و ویدئو های تکمیلی آن لذت ببرید. لیست داستان ها

هدف دوم وایرال وان

گلچین دنیای مجازی

شعار وبسایت ما “گلچین دنیای مجازی” میباشد . توی هر حرفه ، شغل یا هر نوع فعالیت و خلاقیتی ، یک ابداع کننده یا پیشرو وجود دارد و یک سری هم کاپی کننده  .

برای مثال اگر فروشگاه اینترنتی با نام دیجی کالا میتواند بسیار موفق باشد ، بعد از مدتی شاهد پیدا شدن تعداد زیادی فروشگاه مثلا با نام های دیجی بالا ، دیجی حالا  ، نی نی کالا ، مینی کالا ، بودی حالا و … یه همچین اسامی خواهیم بود که شاید کیفیت و کارایی فروشگاه اصلی رو نداشته باشند و یا شاید داشته باشند و حتی بهتر هم باشند. مهم ، اتفاقی است که انجام شده یعنی کپی کردن یک ایده که طرفداران زیادی پیدا کرده است به قصد کسب همان شهرت.

دنیای ویدئو های پربازدید و وایرال هم مستثنا از این اتفاق نیست ، برای مثال چندی پیش فردی تصویر یک تخم مرغ را در اینستاگرام منتشر کرد .

و نوشت که بیاید این عکس رو اینقدر لایک کنید که رکورد ۲۸ میلیون لایک که متعلق به فلان فرد بود رو بشکنیم با هم ، و این تخم مرغ ۵۳ میلیون لایک دریافت کرد .

از فردای اون روز همه ی پیج ها هر پستی که در اینستاگرام میگذاشتند ، مینوشتند بیاید این عکس رو اینقدر لایک کنیم که رکورد فلانی رو بشکونیم . اینجور اتفاقات باعث میشه که تعداد ویدئو ها و تصاویری که با تفکر مشابه ساخته میشوند ، اینقدر زیاد شود که حتی شاید شما متوجه اولین نفری که این کار را انجام داده نشوید ، و عکس و فیلم اصلی رو هم نبینید .

ما در این سایت ، اولین ها و بهترین کاپی هاشون  رو در دنیای وایرال (ویروسی یا پر بازدید ها ) برای شما به نمایش میگذاریم و همچنین داستان معروفیت آنها را نیز خواهیم گفت .

در کنار آن ها هم کلی ویدئوی خنده دار ، هیجان انگیز ، خرابکاری ، علمی و هنری و غیره داریم که بازدید بالایی در وبسایت ها و شبکه های مجازی داشته اند.

خوب یا بد ؟!!

و اما آماری که با خواندنش مغزتان سوت میکشد

حقیقت هایی جالب از سرتاسر اینترنت و آمار استفاده از فضای مجازی در شروع سال ۲۰۲۰ و همچنین وبسایت بسیار جالبی که آمار استفاده را به صورت زنده برای شما به نمایش میگذارد

آمار زنده ی اینترنت

Subscribe
Notify of
guest
۱ دیدگاه
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
()
x

نام نمایشی شما در اینجا ظاهر خواهد شد.
رمز عبور شما به آدرس ایمیل تان ارسال گردید
مخفی کردن از دید عموم