شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

درست زمانی که انتظارش رو نداری، بچه ها وارد میشوند

آمار ویدئو:

بیش از بازدید

با این نام ها شناخته میشود:

Children interrupt BBC News interview و BBC DAD

دنبال یه تبلیغ متفاوتی؟
خب به ما چه؟

پوستر پرونده شماره ۱۳

پوستر این پرونده وایرال وان

مقدمه

یک حواس پرتی غیر منتظره در راه است

۱۰ مارچ ۲۰۱۷ (۲۰ اسفند ۱۳۹۵) ویدئویی کوتاه از مصاحبه ی پروفسور رابرت کلی در صفحه رسمی شبکه خبری BBC در یوتیوب منتشر شد، و اتفاق غیر منتظره ای که در مصاحبه ی زنده برای رابرت کلی افتاد، مورد توجه کاربران اینترنت و همچنین سلبریتی ها و شبکه های خبری قرار گرفت و همین باعث شد که، این ویدئو وایرال شود.با بیش از ۳۲ میلیون بازدید در یوتیوب .

این فیلم در اکانت توییتر BBC News نیز به اشتراک گذاشته شده و این عنوان برایش انتخاب شده “میهمان مصاحبه زنده شبکه ، اختلالی که فرزندانش در مصاحبه ایجاد کردند را مدیریت میکند“. این پست در توییتر بیش از ۷ هزار بار ریتوییت شده است.

 

ویدئوی وایرال اصلی

 

داستان ویدئو

داستان از چه قرار است؟

رابرت کلی ، استاد علوم سیاسی در یکی از دانشگاه های کره جنوبی ، کت و شلوار پوشیده داخل اتاقش در حال انجام مصاحبه تصویری زنده با شبکه بی بی سی است ، به گفته او “این تنها باری بود که یادم رفت درب اتاق را قفل کنم” و اتفاقی که نباید، می‌افتد و دختر و پسر کوچک او خودشان را به آنتن زنده دعوت میکنند ، ماریون، دختر ۴ ساله رابرت که در حال اجرای رقصی عجیب وارد اتاق میشود و بعد از او پسر ۹ ماهه اش هم با روروئک وارد میشود. صحنه بسیار جالبی است.

رابرت میگوید که “من در تصویر دیدم که ماریون وارد اتاق شد و پشت من است

و اما آخرین نفری که وارد اتاق شد

جانگ ای کیم ، همسر رابرت در حال تماشای مصاحبه از تلویزیون بوده که ناگهان دخترش را میبیند که وارد اتاق شده است و با تمام سرعت به سمت اتاق میرود و ادامه داستان …

رابرت کلی در مصاحبه با گاردین گفته است “آن یک فیلم کمدی از اشتباهات بی‌خردانه یک خانواده است و چیزی برای گفتن ندارم” وی همچنین افزود “یک اشتباه جزئی از من (قفل نکردن درب اتاق) خانواده ام را تبدیل کرد به ستاره یوتیوب

منبع : گزارش گاردین

بعد از وایرال شدن ویدئو

ساعت ها و روزهای بعد از وایرال شدن ویدئو ، تماس و ایمیل از اتاق های خبری و استودیو های تلویزیونی شروع شد . خبرگزاری ها به سراغ پدر و مادر رابرت در کلیولند رفتند، همچنین دانشجو های فعلی و گذشته اش هم به سراغ او میرفتند. Ellen از خانواده درخواست کرد که به برنامه Ellen Show بروند. عده زیادی به ماریون علاقه پیدا کردند که با معصومیتش صحنه را دزدید و حالا برای خودش meme اختصاصی دارد. کاربران در اینترنت علاقه نشان دادند به لباس های ماریون و حتی نوع پوشش او را به شخصیت کارتونی آرتور شباهت داده اند.

تقریبا یک هفته بعد از انتشار ویدئو خانواده کلی، باز جلوی دوربین رفتند تا با جیمز مندز ، همان مجری که در مصاحبه قبلی بود در مورد ویدئوی وایرال صحبت کنند. و از این ویدئو نیز ۱۰ میلیون بازدید انجام شده است.

 

شبکه خبری CBS

بررسی این ویدئو در بخش خبری شبکه CBS

زمانی که بازدید ویدئوی خانواده کلی به ۸۶ میلیون بازدید در فیسبوک NEWSBEAT رسید ، شبکه CBS هم خبر را پوشش داد و خلاصه ای از دابسمش هایی که مردم از روی آن انجام داده بودند را هم به نمایش گذاشتند. مانند ویدئوی پدری که مصاحبه پسرش را قطع میکند. این بخش از خبر CBS را ببینید.

 

در حال حاضر این ویدئو در فیسبوک NEWSBEAT برابر ۹۴ میلیون بازدید داشته است : کلیک کنید

همچنین در فیسبوک رسمی BBC هم ۵۷ میلیون بازدید انجام شده است : کلیک کنید

حواشی

و اما از ویدئوی اصلی که بگذریم ، حاشیه از همه چیز خوش تر است.

خب بر طبق بازدید در یوتیوب

مصاحبه یک مادر

اگر بچه ها مصاحبه ی یک مادر را قطع کنند

یک هفته بعد از مصاحبه ، کانال جونو و بن در یوتیوب که ویدئو های طنز تولید میکنند ، فیلمی منتشر کرد که در آن زنی در حال مصاحبه زنده با BBC است و بچه هایش وارد اتاق میشوند و واکنش او در جواب پروفسور رابرت کلی است. بیش از ۲۱ میلیون بازدید داشته است. هم اکنون آن را در وایرال وان تماشا کنید

 

برنامه ELLEN SHOW

پدر BBC در برنامه الن شو

مثل خیلی از برنامه ها ، الن دیجنرس هم این ویدئو را در برنامه اش پخش و بعد از آن شروع به به آنالیز و گفتن نکته های ویدئو میکند .

الن : تابحال خبری به این خنده داری از کشور کره نشنیده بودم

خب این بخش از برنامه The Ellen Show را ببینیم.

با بیش از ۶ میلیون بازدید در یوتیوب.

برنامه The Daily Show

برنامه دیلی شو با اجرای نوح ترور

برنامه ای که برنده جایزه امی شده است و مجری آن ، نوح ترور در مورد مسائل مختلف صحبت میکند. ویدئو های این برنامه را در مورد پست های دیگر وایرال وان هم میتوانید ببینید. پرونده شماره ۹ و ۱۰

و اما در مورد پدر در حال مصاحبه با BBC …

نوح ترور : فرق نداره که چقدر جدی در حال صحبت کردن باشید ، بچه ها میتوانند این جدیت را نابود کنند. پدر در حال مصاحبه با BBC است و بچه ها با رقص وارد اتاق میشوند و میگویند ” ما میریم به برنامه Ellen ” …

بازسازی با جنگ ستارگان

آیا میدانستید این اتفاق در فیلم جنگ ستارگان هم رخ داده بوده؟!!

بخشی از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker هم اکنون در انتهای ویدئوی زیر تماشا کنید.

مدتی بعد از وایرال شدن ویدئوی مذکور ، این خانواده باز جلوی دوربین رفتند و این بار استایل پوشش جدید دختر پروفسور ، دوباره مورد توجه افراد قرار گرفت و برخی به شوخی او را مناسب جایگاه ریاست جمهوری دانستند … این ویدئو را در وایرال وان تماشا کنید.

برنامه جیمی فالن

و اما ویدئوی آخر

بازسازی صحنه در برنامه Jimmy Fallon

جیمی فالن هم در برنامه تاک شو اش این وایرال ویدئو را بازسازی کرده است.

منابع استفاده شده برای این پرونده

فهرست موضوعات

فهرست موضوعی

Subscribe
Notify of
guest
۰ Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
()
x

نام نمایشی شما در اینجا ظاهر خواهد شد.
رمز عبور شما به آدرس ایمیل تان ارسال گردید
مخفی کردن از دید عموم