امروز پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹

قالب شناسایی نشد.

میگویند اگر یک بچه پاندا در چین عطسه کند آن وقت یک ویدئو در یوتیوب وایرال میگردد

آمار ویدئو:

بیش از ۲۵۰ میلیون بازدید

با این نام شناخته میشود:

Sneezing Baby Panda

دنبال یه تبلیغ متفاوتی؟
خب به ما چه؟

پوستر پرونده شماره ۳

ویدئوی وایرال بچه پاندا عطسه میکند
پوستر این پرونده وایرال وان

مقدمه

بچه پاندا وارد میشود

یک ویدئوی بامزه ی خنده دار وایرال شده از خانواده پاندا ها براتون آماده کردیم. از قلب  جنگل های چین، پاندایی به نام “چی چی” با یک عطسه کردن به شهرت جهانی دست پیدا میکند. ویدئوی ۲۰ ثانیه ای “بچه پاندا عطسه میکند” در سال ۲۰۰۶ درون یوتیوب آپلود شد و تعداد بازدید از این ویدئوی وایرال به عدد ۲۵۰ میلیون رسید. ویدئویی که هم اکنون در یوتیوب به عنوان فیلم اصلی قرار دارد حدود ۳.۳ میلیون بازدید دارد به خاطر اینکه سال ۲۰۱۶ دوباره این ویدئو آپلود شده است و تمامی حقوق این ویدئو هم مربوط به شرکت wild candy میباشد .

ویدئوی وایرال اصلی

نگاهی به ویدئو

تفسیر ویدئوی “بچه پاندا عطسه میکند”

یه بچه پاندای کاملا بی حرکت و آرام جلوی مادرش خوابیده و اما مادر پاندا با اشتها در حال خوردن بامبو میباشد و اصلا غرق در تفکرات پاندایی خودش است. در فیلم هیچ صدایی جز صدای جویده شدن بامبو ها را نمیشنوید. ناگهان بچه پاندا عطسه ای سهمگین سر میدهد. سپس واکنش پاندای مادر را داریم که در نوع خودش منحصر بفرد است و در کلام نمی‌گنجد و باید ویدئو را ببینید و اگر دیدید ، پیشنهاد میکنم دوباره ببینید.

ساخت نسخه سینمایی

ساخت فیلم سینمایی “بچه پاندا عطسه میکند”

شهرت ویدئو در یوتیوب باعث شد که شرکت wild candy دست به ساخت یک فیلم سینمایی مشترک بین دو کشور چین و استرالیا بزند. سال ۲۰۱۵ فیلمی با عنوان Sneezing Baby Panda: The Movie ساخته شد. داستان فیلم در مورد یک باغ وحش رو به تعطیلی در استرالیا است که صاحبان آن به فکر ایجاد یک تحول در آن هستند که باغ وحش را نجات دهند. آنها متوجه ویدئوی وایرال “بچه پاندا عطسه میکند”  در اینترنت میشوند و به چین سفر میکنند تا همان پاندا را پیدا کنند و به استرالیا ببرند. لینک اطلاعات فیلم در سایت IMDB . امتیاز فیلم ۳.۵ شده که البته ۶۶ نفر بیشتر رای ندادن . شما اگه فیلم رو دیدید نظرتون رو در موردش زیر همین پست ارسال کنید. تریلر فیلم رو میتوانید همین الان در وایرال وان تماشا کنید.

ویدئوی ارسالی از یک پاندا

عطسه بچه انسان !!!

یک انیمیشن خنده دار با موضوع همین ویدئو ساخته شده است. منتها این دفعه جای پاندا ها و انسانها عوض شده ، یعنی یک سری پاندا میروند داخل سایت بامبوتیوب و یک ویدئوی پربازدید از عطسه کردن بچه ی یک انسان را تماشا میکنند .

حواشی

“بچه پاندا عطسه میکند” در سریال های هالیوودی

مانند بقیه ویدئو هایی که در فضای مجازی وایرال میشوند و مورد توجه قرار میگیرند ، این ویدئو هم مورد استفاده فیلم و سریال ها قرار گرفت. همانند ویدئوی وایرال “دیوید بعد از دندان پزشکی

سریال ۳۰ ROCK

سریال ۳۰ rock با بازی بازیگرانی همچون تینا فی و الک بالدوین، داستان یک گروه از گروه نویسندگان برنامه زنده تلویزیونی تاک شو در نیویورک را روایت میکند. پخش این سریال از سال ۲۰۰۶ شروع و در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید.  در یکی از قسمت های فصل اول سریال، ویدئوی “بچه پاندا عطسه میکند” پخش میشود. این بخش کوتاه را برای شما آماده کردیم و میتوانید هم اکنون در وایرال وان تماشا کنید.

انیمیشن پرطرفدار خرس ها

یک قسمت از سریال انیمیشنی we bare bears نامش “عطسه پاندا” میباشد.

we bare bears انیمیشن سریالی با ۳ شخصیت خرس است که در هر قسمت ماجرای متفاوتی برایشان اتفاق می‌افتد. در قسمت شانزدهم از فصل اول که نام آن “عطسه ی پاندا” است . آلرژی فصلی به سراغ خرس پاندا می‌آید و باعث عطسه کردن او میشود. مردم میبینن عطسه کردنش بامزه است. از پاندا فیلم میگیرند و میذارن توی اینترنت و فیلم او وایرال میشود. این بخش از سریال را برای شما آماده کردیم که میتوانید هم اکنون در وایرال وان تماشا کنید. همچنین در انتهای پست، این قسمت را به صورت کامل و با زیرنویس فارسی برای کسانی که دوست دارند کامل آن را ببینند قرار داده ایم.

انیمیشن south park

تمام شخصیت های وایرالی یوتیوب در سریال انیمیشنی پر طرفدار south park

و اما south park ، انیمیشن پر طرفدار تلویزیونی که شروع آن سال ۱۹۹۷ بوده و تا به امروز ۲۲ فصل از این سریال منتشر شده است. در فصل دوازدهم، یک قسمت وجود دارد که شخصیت های پربازدیدترین وایرال های هر سال در تاریخ یوتیوب، دور هم جمع شدن و با یکدیگر درگیر میشوند. و پاندا های ویدئوی وایرال “بچه پاندا عطسه میکند” هم در آن وجود دارند. این بخش از انیمیشن را هم اکنون در وایرال وان تماشا کنید.

بازسازی به شیوه minecraft

یک نمونه ماینکرافتی هم از ویدئوی بالا با هم ببینیم

اگر این رو دوست داشتید برای ویدئوی “چارلی انگشت منو گاز گرفت” هم یک نمونه ساخته شده در ماینکرافت قرار دادیم که میتوانید از آن هم دیدن کنید .

ریمیکس ویدئو

ریمیکس آخه؟!!!

جدا از فیلم اصلی ، همیشه یک سری افراد با ذهن های بیمار هستند که ویدئوی اصلی رو میگیرند و یک چیز متفاوت تحویل میدن. حالا یه چند نمونه ببینیم.

هدیه ویژه به شما

انیمیشن we bare bear قسمت ۱۶ از فصل اول

این قسمت از انیمیشن را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. فقط در وایرال وان

منابع استفاده شده برای این پرونده

فهرست موضوعات

فهرست موضوعی

Subscribe
Notify of
guest
۱ دیدگاه
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
()
x