امروز پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹

قالب شناسایی نشد.

تیلمن ، دارنده رکورد گینس و از خوب های ورزش اسکیت برد و موج سواری

آمار ویدئو:

بیش از ۲۲ میلیون بازدید

با این نام شناخته میشود:

Fastest skateboarding dog و tillman skateboarding dog

دنبال یه تبلیغ متفاوتی؟
خب به ما چه؟

پوستر پرونده شماره ۴

ویدئوی وایرال سریع ترین سگ اسکیت سوار
پوستر این پرونده وایرال وان

مقدمه

آیا حیوانات ورزش میکنند ؟

تیلمن یک سگ انگلیسی از نژاد بولداگ است که توانست طرفداران زیادی از طریق یوتیوب بدست آورد. در سال ۲۰۰۷ یک ویدئو در یوتیوب منتشر شد از سگی که اسکیت سواری میکند. از این ویدئوی بامزه ۲۲ میلیون بار بازدید شد و آن را تبدیل کرد به یک ویدیوی وایرال و تیلمن را در جهان با عنوان “سگ اسکیت برد سوار” معروف کرد.

 

ویدئوی وایرال اصلی

 

رکورد گینس

تیلمن و ثبت رکورد گینس سریع ترین سگ اسکیت سوار

در سال ۲۰۰۹ تیلمان یک رکورد گینس به نام خودش ثبت کرد. او توانست با اسکیت برد فاصله ۱۰۰ متری را در مدت ۱۹.۶۷ ثانیه طی کند و عنوان سریع ترین سک اسکیت برد سوار دنیا را بدست آورد.

 

تیلمن در تبلیغات MINI

تبلیغ شرکت اتومبیل سازی MINI با حضور تیلمن

در سال ۲۰۱۴ شرکت مینی یک تبلیغ در صفحه یوتیوب خود منتشر کرد. با شعار  “عادی نیست”. تیلمن سوار بر اسکیت برد در این ویدئو وجود دارد. آن را از وایرال وان تماشا کنید

 

بازی در سریال اینترنتی

تیلمن سریال بازی میکند

از برخی حیوانات که در دنیا شناخته میشوند در فیلم و سریال یا پیام های تبلیغاتی استفاده میشود.که یک نوع منبع درآمد برای صاحبین آنها بشمار می‌آید. شبکه هالمارک یه سریال به نام “who let the dogs out” دارد. در این سریال تیلمن به همراه دو تا از  دوستاش ( که آنها هم بولداگ هستند ) در حال یادگیری حرکت های مختلف هستند.

نام این سریال از یک آهنگ معروف از “باها مِن” به نام “چه کسی سگ ها را فراری داد” گرفته شده است. موزیک ویدئوی آنها در یوتیوب نزدیک ۵۰ میلیون بازدید دارد . یک بخش از موزیک ویدئو را برایتان آماده کردیم. جالبه.

صاحب تیلمن کیست؟

نظر رون دیویس ، صاحب تیلمن درباره توانایی ها و علایق سگ خود ؟ تیلمن ماشین گلف را خیلی دوست دارد!!!

رون دیویس که هم خودش و هم فرزندانش ورزش موج سواری را انجام میدهند گفته بود که تیلمن در کنار اسکیت برد از اسنوبرد ، موج سواری و نشستن بر روی صندلی مخصوصش در ماشین هنگام رانندگی بسیار لذت میبرد. او گفته که سگ خود را به شکل آموزش های سنتی که به او دستور بدهد ( بشین یا بچرخ یا غلت بزن ) تربیت نکرده و تیلمن به صورت طبیعی علاقه به اسکیت برد داشته و صد ها ساعت تمرین انجام داده و اسکیت برد های مختلفی را امتحان کرده تا در آن استاد شود. در ویدئوی بالا هم میبینیم که دیویس علاوه بر صحبت در مورد مهارت او میگوید که شهرتی که برای تیلمان بوجود آمده زندگی او را هم تغییر داده.

انتهای زندگی تیلمن

سرانجام سریع ترین سگ اسکیت سوار دنیا در ۱۰ سالگی اش

تیلمن ، بولداگی که به خاطر وایرال شدن ویدئوی اسکیت سواری اش در یوتیوب معروف شده بود در سال ۲۰۱۵ و در ده سالگی از دنیا رفت. این اتفاق توسط بخش خبری شبکه ESPN هم اعلام شد که ویدئوی آن را هم اکنون در وایرال وان میتوانید ببینید.

انیمیشن یادبود

همچنین یک انیمیشن چند ثانیه ای برای یادبود او ساخته شده است. این ویدئو را هم اکنون در وایرال وان ببینید.

رکورد تیلمن شکسته شد

رکورد سریع ترین سگ اسکیت سوار دنیا تا سال ۲۰۱۳ در دستان (پا های) تیلمن بود اما در مسابقات x games  همین سال که در لس آنجلس برگزار میشد سگی به نام “جامپی سگه” توانست با اختلاف ۲ هزارم ثانیه یعنی در ۱۹.۶۵ ثانیه ، ۱۰۰ متر را طی کنید و رکورد سریع ترین سگ اسکیت برد سوار را بزند.

یه رکورد گینس دیگه از بولداگی به نام Otto

رکورد گینس سگ اوتو

سال ۲۰۱۵ در کشور پرو رکورد گینس جدیدی توسط یک سگ ثبت شد. یک بولداگ ۳ ساله به نام اوتو سوار بر اسکیت برد باید از یک پل انسانی ۳۰ نفره عبور کند. یعنی سی نفر با فاصله یکسان از هم می‌ایستند و پاهایشان را باز میکنند و otto باید مستقیم از لای پای تمامی آنها عبور کند.

حیوانات اسکیت سوار

کدام حیوانات میتوانند اسکیت برد سوار شوند؟

سگ ، گربه ، میمون ، همستر و خوکچه هندی ، بز ؟!!! طوطی؟!!! ببینید حتما این ویدئو رو .

حیوانات باهوش

بنظر شما حیوانات تا چه حدی باهوش هستند ؟

آیا اگر کسی به شما بگوید “ما یه خرس داریم شیپور میزنه” شما باور میکنید؟ خب این ویدئو را ببینید شاید از این به بعد اینطور جملات بنظرتان دروغ و غیر منطقی نباشد. البته اینکه “ما تو خونمون توی آپارتمان یه خرس داریم که شیپور میزنه” یکم مشکوکه .

منابع استفاده شده برای این پرونده

فهرست موضوعات

فهرست موضوعی

0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
()
x