انیمیشن احساسی زمان قرض گرفته شده BORROWED TIME با کیفیت HD

انیمیشن احساسی زمان قرض گرفته شده BORROWED TIME با کیفیت HD

260 هزار بازدید در Youtube

داستان تولید انیمیشن بسیار زیبا و احساسی زمان قرض گرفته شده BORROWED TIME توسط هنرمندان کمپانی پیکسار به همراه نمایش آنلاین فیلم.

یک اشتباه و یک عمر پشیمانی

داستان: کلانتری با حال بد و روحیه‌ای ضعیف به بقایای بجا مانده از محل حادثه‌ای برمیگردد که تمام عمر سعی در فراموشی آن کرده. با هر قدمی که برمی‌دارد، خاطرات شروع به برگشتن میکنند. او مجبور به یادآوری اشتباهش می‌شود. او باید قدرت پیدا کند تا به زندگی ادامه دهد.

و اما ادامه ماجرا را در فیلم تماشا کنید. بصورت رایگان و با بهترین کیفیت. فقط در وایرال وان 😀 

فیلم کوتاه زمان قرض گرفته شده از PIXAR

دانلود فیلم کوتاه Borrowed Time

دانلود انیمیشن زمان قرض گرفته شده

مستقل از پیکسار

Andrew Coats و Lou Hamou-Lhadj کارگردانان این انیمیشن کوتاه، دو نفر از هنرمندانی که در استودیوی پیکسار مشغول به کار هستند طرحی را به آنجا ارائه دادند و توانستند پیکسار را راضی کنند که اجازه اجرای پروژه مستقل را به آنها بدهد و آنها بتوانند از تجهیزات سخت افزاری و نرم‌افزاری بخصوص موتور رندر استودیو برای ساخت انیمیشن خود استفاده کنند.

کارگردانان انیمیشن کوتاه Borrowed Time

روند تولید 5 ساله

سخت ترین چالشی که آنها در تولید با آن روبرو بودند، انجام بخش هایی بود که قبلا در آن هیچ تجربه ای نداشتند، آن دو در پیکسار به عنوان انیماتور و طراح شخصیت فعالیت کرده بودند. اما هیچ اطلاعاتی در مورد نورپردازی نداشتند. و نکته مهمی که وجود داشت این بود که نمی‌توانستند از هیچکس در خارج از مجموعه پیکسار کمک بگیرند.

در هنگام تولید پروژه، چند بار کار آنها عقب افتاد بخاطر اینکه پیکسار شروع کرده بود به ساخت دانشگاه هیولاها بعد از آن هم پروژه Inside Out رو شروع کرد. و همین طور بود که کار آنها حدود 5 سال بطول انجامید.

انیمیشن کوتاه Borrowed Time

هم دانشگاهی های موفق

Andrew Coats و Lou Hamou-Lhadj قبل از آنکه در پیکسار با یکدیگر همکار شوند با هم در دانشکده‌ی هنر Tisch نیویورک تحصیل میکردند و استارت کار از آنجا خورده بود. بعد از فارع التحصیلی Hamou-Lhadji در پیکسار و Coats در Blue Sky شروع به کار کردند و در سال 2010 با پیوستن Coats به Pixar آن دو با هم همکار شدند و این شروعی روباره برای فکر کردن بر روی داستان “زمان قرض گرفته شده” بود.

دانلود انیمیشن Borrowed Time

جوایز ارزشمند

نامزدی برترین انیمیشن کوتاه در جشنواره اسکار سال 2017 و جایزه بهترین انیمیشن کوتاه در جشنواره SIGGRAPH بهمراه برنده شدن 8 جایزه دیگر، دستاورد های انیمیشن کوتاه Borrowed Time بوده است.

Borrowed Time Short Film awards

ویدئوهای کوتاه مرتبط: (نمایش همه)

ویدئوی مرتبطی با مطلب فعلی یافت نشد ;)

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments