قالب شناسایی نشد.

آن چیزی که در عکس تبلیغاتی می‌بینید در برابر محصولی که در واقعیت تحویل میگیرید

۵۴ میلیون بازدید در Youtube

ویدئوهای مرتبط در هشتگ (های) :  ,

آن چیزی که در عکس تبلیغاتی می‌بینید در برابر محصولی که در واقعیت تحویل میگیرید

به آن چیزی که در عکس تبلیغاتی می‌بینید اعتماد دارید؟

تابحال شده که یک محصول را خریداری کنید، فقط بخاطر گیرایی و جذابیت تصویر آن؟ برای مثال یک بستنی عروسکی که تصویر روی بسته آن میکی موس یا باب اسفنجی است و وقتی که بعد از خرید، بسته را باز می‌کنید، متوجه یک بستنی با ظاهر کاملا متفاوت و بی‌ربط تصویر روی آن می‌شوید. در بسیاری موارد تصویر محصول بصورت گرافیک کامپیوتری و با نرم‌افزار های ۳بعدی ساخته می‌شود. بخصوص در ویدئو های تبلیغاتی که بسیار سخت است که مواد غذایی را بدون تخریب شدن یا تغییر حالت، حرکت دهند و فیلمبرداری کنند.

فیلم حقه های عکس تبلیغاتی محصول

دانلود فیلم تبلیغات در برابر واقعیت

تبلیغات در برابر محصول نهایی

فیلمی از حقه های اجرا شده برای جذابیت و گیرایی عکس تبلیغاتی محصولات خوراکی. بصورت رایگان و با بهترین کیفیت. فقط در وایرال وان 😀 

دانلود فیلم تبلیغات در برابر واقعیت

رازهای عکس تبلیغاتی محصول

شما معمولا بخاطر جذاب بودن تصاویر فست فود ها دلتان میخواهد که به یک رستوران بروید و یک همبرگر خوشمزه از روی تصاویر سفارش دهید. اما ما امروز راز هایی را برایتان بازگو می‌کنیم در مورد عکس های جذاب غذاهای خوشمزه که مغزتان سوت می‌کشد. بعد از اینکه ویدئوی بالا را تماشا کنید متوجه می‌شوید که تکنیک های بسیار متفاوتی برای عکاسی استفاده می‌شود. از فوم اصلاح گرفته تا روغن موتور و اسپری مو، جایگذین مواد تشکیل دهنده طبیعی محصول می‌شود… ویدئوی رازهای عکس تبلیغاتی محصول را بصورت رایگان تماشا کنید.

دو ویدئو با این موضوع در یوتیوب وجود دارد و از این ویدئوی‌های وایرال که در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر شدند بیش از ۵۵ میلیون بازدید در یوتیوب از آن انجام شده.

FOOD IN COMMERCIALS VS. IN REAL LIFE – YOUTUBE (2019)

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
۰ نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بنر تبلیغاتی وایرال وان
تبلیغات متفاوت
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx