شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ , ساعت: ۰۹:۱۹

آن چیزی که در عکس تبلیغاتی می‌بینید در برابر محصولی که در واقعیت تحویل میگیرید

ویدئوهای ,

به آن چیزی که در عکس تبلیغاتی می‌بینید اعتماد دارید؟

تابحال شده که یک محصول را خریداری کنید، فقط بخاطر گیرایی و جذابیت تصویر آن؟ برای مثال یک بستنی عروسکی که تصویر روی بسته آن میکی موس یا باب اسفنجی است و وقتی که بعد از خرید، بسته را باز می‌کنید، متوجه یک بستنی با ظاهر کاملا متفاوت و بی‌ربط تصویر روی آن می‌شوید. در بسیاری موارد تصویر محصول بصورت گرافیک کامپیوتری و با نرم‌افزار های ۳بعدی ساخته می‌شود. بخصوص در ویدئو های تبلیغاتی که بسیار سخت است که مواد غذایی را بدون تخریب شدن یا تغییر حالت، حرکت دهند و فیلمبرداری کنند.

فیلم حقه های عکس تبلیغاتی محصول

دانلود فیلم تبلیغات در برابر واقعیت

تبلیغات در برابر محصول نهایی

فیلمی از حقه های اجرا شده برای جذابیت و گیرایی عکس تبلیغاتی محصولات خوراکی. بصورت رایگان و با بهترین کیفیت. فقط در وایرال وان 😀 

دانلود فیلم تبلیغات در برابر واقعیت

رازهای عکس تبلیغاتی محصول

شما معمولا بخاطر جذاب بودن تصاویر فست فود ها دلتان میخواهد که به یک رستوران بروید و یک همبرگر خوشمزه از روی تصاویر سفارش دهید. اما ما امروز راز هایی را برایتان بازگو می‌کنیم در مورد عکس های جذاب غذاهای خوشمزه که مغزتان سوت می‌کشد. بعد از اینکه ویدئوی بالا را تماشا کنید متوجه می‌شوید که تکنیک های بسیار متفاوتی برای عکاسی استفاده می‌شود. از فوم اصلاح گرفته تا روغن موتور و اسپری مو، جایگذین مواد تشکیل دهنده طبیعی محصول می‌شود… ویدئوی رازهای عکس تبلیغاتی محصول را بصورت رایگان تماشا کنید.

دو ویدئو با این موضوع در یوتیوب وجود دارد و از این ویدئوی‌های وایرال که در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر شدند بیش از ۵۵ میلیون بازدید در یوتیوب از آن انجام شده.

FOOD IN COMMERCIALS VS. IN REAL LIFE – YOUTUBE (2019)

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

منابع استفاده شده :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
BANNERside2
تبلیغات متفاوت

نام نمایشی شما در اینجا ظاهر خواهد شد.
مخفی کردن از دید عموم
رمز عبور شما باید حداقل 7 کاراکتر باشد. برای قوی تر کردن رمز عبور میتوانید از کاراکتر های خاص مانند اعداد و سیمبل ها مانند ! " ? $ % ^ & ) استفاده کنید.
رمز عبور شما
سطج قدرت کلمه عبور