امروز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

قالب شناسایی نشد.

شخصیت های بازی League of Legends: دسته جنگجویان (FIGHTERS)

ویدئوهای مرتبط در هشتگ (های) :  , ,

شخصیت های بازی League of Legends: دسته جنگجویان (FIGHTERS)

بازی آنلاین لیگ اسطوره ها – League of Legends

یک بازی رایگان و آنلاین که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. League of Legends در سال ۲۰۰۹ منتشر شده و برگرفته است از یکی از مود های بازی Warcraft برای دیدن دموی باز به صفحه اختصاصی بازی در وایرال وان بروید : کلیک کنید

بیوگرافی شخصیت ها

دسته بندی ها

شخصیت های بازی لیگ افسانه ها به ۶ دسته ASSASSINS، FIGHTERS ،MAGES، MARKSMEN، SUPPORTS، TANKS تقسیم میشوند که هرکدام توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارند.

دسته مبارزین

در اینجا بیوگرافی و داستان شخصیت های دسته مبارزین FIGHTERS را برای شما آورده ایم

بیوگرافی شخصیت های League of Legends

داریوش - Darius

دستِ نوکساس
هیچ سمبلی در سرزمین نوکساس قدرتمندتر از داریوش، مخوف ترین فرمانده جنگ زده نیست. او هرگز به تصمیمات خود شک نمیکند و در مبارزه رحم نخواهد کرد.

اسکین های داریوش - Darius

بیوگرافی شخصیت های League of Legends

دایانا - Diana

تحقیر ماه
با حلال ماهی که بر پیشانی دارد به عنوان جنگجوی نورانی مبارزه میکند. او در شب با زره های درخشان و سفید به رنگ برف زمستانی، تجسم زنده‌ای از قدرت ماه نقره ای است. دایانا دیگر کاملا انسانی نیست و برای درک قدرت و هدف خود در این جهان تلاش می‌کند.

اسکین های دایانا - Diana

بیوگرافی شخصیت های League of Legends

ایرلیا - Irelia

رقصاننده تیغه ها
ایرلیای جوان از ناووری. او که در رقص های باستانی سرزمین خود آموزش دیده بود هنر خود را متناسب با نبرد تطبیق داد و با اجرای حرکات مختلف و تمرین متداوم توانست تا میزبانی برای تیغه های کشنده باشد. او با ذهن خود تیغه ها را کنترل میکند. ایرلیا با نقش رهبر مقاومت به دفاع از سرزمین خود میپردازد

اسکین های ایرلیا - Irelia

بیوگرافی شخصیت های League of Legends

شش - VI

جایزه بگیر
یک جنایتکار از دل خیابان های پایین شهر زائون. زنی تند خو و نترس و با ابهت که تنها کمی به شخصیت های با اقتدار احترام قائل است. او به تنهایی در شهر زندگی کرده و دوران کودکی را پشت سر گذاشته. اکنون به عنوان یک جایزه بگیر در دفاع از صلح میجنگد. دستکش های قدرتمند او باعث میشه که مشت زن و خرد کردن دیوار به آسانی مشت زدن به مجرمین باشد.

شش - VI

بیوگرافی شخصیت های MARVEL

اورگات - Urgot

وحشتناک
اورگات، امپراطور قدرتمند از نوکساس که فرمانده اش به او خیانت میکند و بعد از کشتن بسیاری از افراد، وی را به به زنجیر می‌کشد. او با تفکر بسیار قدرت فراوانی بدست آورد و حالا برگشته و قربانیان خود را به همان زنجیرهایی که خود روزی به آنها به بردگی کشیده شده بود میبندد.

اسکین های اورگات - Urgot

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
۰ نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بنر تبلیغاتی وایرال وان
تبلیغات متفاوت
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
()
x