جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , ساعت: ۱۶:۴۰

از سراسر وب

انیمیشن کوتاه Scrambled Animation Short Film (تقلا کردن) ۲۰۱۷

ویدئوهای ,

ایجاد انگیزه

انیمیشن کوتاه تقلا کردن ( Scrambled ) به کارگردانی باسشن شاراوندیل و محصول سال ۲۰۱۷ است که داستان آن در مورد ازرای ۱۹ ساله است که یعد از اینکه از قطار جا میماند در ایستگاه مینشیند و شروع به بازی کردن با موبایل خود میکند ، و اینجاست که یک مکعب روبیک متحرک توجه او را به خودش جلب میکند.

آمار بازدید

دانلود انیمیشن کوتاه Scrambled

این انیمیشن وایرال در یوتیوب قرار دارد و تا آپریل ۲۰۲۰ بیش از ۱۸ میلیون بازدید از آن انجام شده است. شما نیز هم اکنون میتوانید این انیمیشن زیبا را در وایرال وان ببینید و دانلود کنید.

راستی برای تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمیشن با دوبله شیرین فارسی میتوانید به کانال رسمی وایرال وان در سایت های تماشا و نمایش مراجعه کنید

امتیاز ۶.۷

Scrambled (2017)

پوستر انیمیشن کوتاه Scrambled 2017

این ویدئوی وایرال که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بیش از ۱۸ میلیون بازدید در یوتیوب از آن انجام شده. دانلود انیمیشن کوتاه Scrambled

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

فهرست منابع :

حقوق کپی رایت این انیمیشن :

Writer/Director: Bastiaan Schravendeel Art Director: Sander Kamermans Technical Director: Jean-Paul Tossings Production: Polder Animation, Tunde Vollenbroek (Tunde Animation) Animation: Veronyka Jelinek, Quentin Haberham, Bastiaan Schravendeel Additional Artists: Bram Vermaas, Fokke Mars, Jan Postema Composer: Daniel Polman Sound Studio: Bob Kommer Studios Sound, Foley & Mix: Jeroen Nadrop, Robin v. d. Heiden Rail Platform Recording: Robert Jung Supported by: Creative Industries Fund NL Rubik’s Cube used by permission of Seven Towns Ltd. www.rubiks.com Festival Distribution: Ursula van den Heuvel (KLIK distribution)

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
BANNERside2
تبلیغات متفاوت

عضویت در وایرال وان
مخفی کردن از دید عموم
رمز عبور شما باید حداقل 7 کاراکتر باشد. برای قوی تر کردن رمز عبور میتوانید از کاراکتر های خاص مانند اعداد و سیمبل ها مانند ! " ? $ % ^ & ) استفاده کنید.
رمز عبور شما
سطج قدرت کلمه عبور