بنر وبسایت وایرال وان

ویدیو های کوتاه جدید

ویدیو های کوتاه خنده دار و انگیزشی و عاشقانه

در این بخش از سایت وایرال وان میتوانید به بهترین و با کیفیت ترین ویدیو های کوتاه از سراسر اینترنت دسترسی داشته باشید. در تمامی موضوعات از ویدیو های آموزشی تا کلیپ های انگیزشی . ویدئو های مناسب دختر ها و پسر ها . ما این ویدئو ها رو گلچین میکنیم، برای بیشتر آنها زیرنویس فارسی اختصاصی تهیه میکنیم و با بالاترین کیفیت موجود، در سایت قرار می‌دهیم.

از سراسر فضای مجازی

برگزیده کلیپ های پربازدید و وایرال شده از وبسایت هایی همچون یوتیوب (youtube.com) و اینستاگرام(instagram.com) به همراه اطلاعات تعداد بازدید، لینک ویدئوی اصلی، سازنده و حقایقی که در پشت ویدئو قرار دارد.

ویدئو های زیر 5 دقیقه

در این بخش ویدئوهایی قرار دارند که زمان برابر یا کم تر از 5 دقیقه دارند. برای اینکه بتوانید در زمان های استراحت کوتاه میان انجام کار یا در بین مسیر در اتوبوس و مترو و تاکسی سرگرم شوید این بخش انتخاب خوبی است. درضمن برخی ویدئوهای پربازدید که مدت زمان بالایی داشتند را خلاصه کرده‌ایم تا خارج از حوصله نباشند.

هشتگ های هدایت کننده

در بالای صفحه تگ های موضوعی قرار دارند که می‌تواند شما را در رسیدن به موضوع مورد علاقه‌تان راهنمایی کند. برای مثال اگر به دیدن کارتون علاقه دارید میتوانید به بخش انیمیشن مراجعه کنید.

*همچنین از تگ داستان برای خواندن داستان های جذاب*

گلچین ویدیو های اینترنت به درخواست شما

اگر ویدئوی جالب و یا پربازدیدی می‌شناسید که در سایت وجود ندارد میتوانید لینک اصلی ویدئو را در بخش تماس با ما برایمان ارسال کنید تا بعد از بررسی، آن را در سایت قرار بدهیم که دیگران هم از آن استفاده کنند.

*همچنین از تگ حقایق سینمایی برای خواندن نکات مخفی در فیلم و سریال استفاده کنید*

WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Email

داستان بازی خدای جنگ God of War در انیمیشنی کوتاه