امروز جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

داستان واقعی زندگی سه زن و کوتوله های جنگل کرم شب تاب با باور وجود پری ها

داستان واقعی زندگی سه زن و کوتوله های جنگل کرم شب تاب با باور وجود پری ها

12 میلیون بازدید در Youtube

ارتباط داستان زندگی سه زن به یکدیگردر یک نقطه از جنگلی به نام جنگل کرم شب تاب که خانه پری ها و کوتوله ها شده بود. حتما بخوانید

یک مستند خانوادگی با داستانی حقیقی؟

فیلم مستند کوتاه The Gnomist داستان سه زن را روایت میکند که یک اتفاق رازآلود در یکی از جنگل های حومه شهر، آنها را به هم مرتبط ساخت. 

به کارگردانی : Sharon Liese

ساخته مشترک CNN و Great Big Story

مستند کوتاه عرفان The Gnomist

دانلود فیلم کوتاه The Gnomist داستان تجربه بینظیر سه زن از یک اتفاق فانتزی

خانه پری ها در جنگل های کانزاس
خانه پری ها در جنگل کرم های شب تاب

داستانی واقعی از تجربیات سه زن

در سال ۲۰۱۳ در مسیر پباده روی پارک جنگلی اورلند در کانزاس یک سری خانه های کوچک دیده شد که داخل تنه درختان وجود داشتند و دارای وسایل زندگی بودند و اتفاق جالبتر اینکه در روز های مختلف دکوراسیون آن خانه‌ها تغییر می‌کرد. انگار که زندگی در آنجا جریان داشت. برخی می‌گفتند خانه پریان است و برخی هم فکر می‌کردند که کوتوله‌ها در آنها زندگی می‌کنند. حتی در شروع مسیر خانه‌ها یک تابلو قرار داشت که روی آن نوشته شده بود “جنگل کرم شب تاب“. این اتفاق باعث شده بود که مردم شهر روز به روز کنجکاو تر شوند و برای آنها خوشحال کننده و اسرارآمیز بود. اما این یک اتفاق کوتاه بود و بعد از مدتی آن خانه ها برای همیشه ناپدید شدند و تنها یک کتاب کوچک شعر از آن شهر پریان به جا ماند.

خانه های The Gnomist
خانه های جنگل کرم های شب تاب

داستان اول (خانواده ای که هر سال اسباب کشی میکنند) : 

رابین فرمپتون به همراه همسر و دو فرزندش چندین سال است که هر سال به خاطر شغل همسرش مجبور به اسباب کشی و جابجایی میشوند. پسر بزرگ او میگوید : من ۱۵ سال دارم و ما تابحال ۱۳ بار اسباب کشی کرده ایم. آنها اینبار به کانزاس می‌روند، و اوضاع سخت تر میشود، پدر خانواده آنها را ترک میکند. و مادری که تلاش میکند کاری کند که دو فرزندش از مسئله طلاق آسیب نبینند. بچه ها در ابتدا از محل زندگی شان راضی نبودند تا زمانی که “جنگل کرم شب تاب را کشف” کردند

خانواده فرمپتون
رابین فرمپتون به همراه دو پسرش

داستان دوم (زنی که با چالش بسیار بزرگی روبرو بود) :

Kelly Rouen Fisher با اتفاقی روبرو شده بود که ترس بزرگی برای تمامی والدین است. او یک دختر ۷ ساله دارد و دختر دیگر او که یک سال قبل به دلیل بیماری سرطان فوت کرد. دختر او در ۳ سالگی درگذشت.

Kelly راه رفتن در مسیر جنگل و دور بودن از خانه را بهترین راه برای ایجاد حواس پرتی از فکر ها ناراحت کننده میداند.

کلی فیشر و دختر بزرگترش اِوی

اولین بار اِوی دختر بزرگ Kelly متوجه خانه های کوچک در مسیر پیاده روی جنگل شد. و Kelly به همراه همسر و دخترش به کنار درخت ها و خانه های کوچک رفتند.

دختر کوچک Kelly که در ۳ سالگی فوت کرد، آلیسون نام داشت.  او عاشق جغد ها بود و کلی عروسک و کتاب در مورد آنها داشت. و انقدر دیروقت میخوابید که یک نام مستغار برایش گذاشته بودند اَلی، جغد کوچولو (کسی که تمام وقت بیدار بود).

در میان درخت ها، دختی وجود داشت که مردم یادداشت هایی در کنار آن قرار می‌دادند تا پری ها آن را بخوانند.(تصویر در) Kelly هم یادداشتی نوشت “به یاد اَلی، جغد کوچولو” و در آنجا قرار داد. و بعد از مدتی خانواده Kelly متوجه شدند که دری در مسیر اضافه شده است و روی آن یک جغد کوچک قرار دارد و بر روی آن حک شده است “جغد کوچولو

کلی فیشر کنار دری که به یاد دختر او ساخته شد
تصویر یادداشت هایی که مردم در کنار درخت گذاشته بودند

داستان سوم (یک ورزشکار زن که اتفاقات جنگل را به اشتراک گذاشت) :

ALEX به عنوان یک ورزشکار روزانه ۱۲ کیلومتر در جنگل می‌دود. تا اینکه او دچار آسیب دیدگی می‌شود. و از این به بعد او به عنوان یک تماشاگر طبیعت در جنگل قدم میزند که متوجه ظاهر شدن “جنگل کرم شب تاب” می‌شود. او شروع به عکاسی از این اتفاقات میکند و آن تصاویر را در وبلاگ خود قرار میدهد (آدرس وبلاگ) تا این شگفتی را با مردم سراسر جهان به اشتراک بگذارد.

ALEX میگوید این جنگل و لحظات شادی آورش، درد های مرا نیز تسکین داد.

تصویر الکس

فردی که پشت همه این قضایا بود

در سال ۲۰۱۴ فردی تمامی آن اتفاقات را بر عهده گرفت و در ادامه آن در فیلم مستند THE GNOMIST همه چیز آشکار شد.

رابین فرمپتون، مادر مجردی که همراه دو پسر خود به این شهر آمده بود، مسئول شکل گرفتن این اتفاقات بود. او برای اینکه بتواند از شکل گرفتن آسیب های طلاقش در فرزندانش جلوگیری کند. دست به ساختن خانه هایی در جنگل زد تا فرزندان خود را برای زمان بیشتری در فضای کودکی نگه دارد.

در ابتدا او فقط برای حال خودشان این خانه ها را می‌ساخت اما وقتی دید که این اتفاق میتواند برای مردم شادی به همراه داشته باشد. وظیفه خود را فراتر دید و به ساهتن و داستان سرایی بیشتر ادامه داد.

Robyn Frampton
تصویر رابین فرمپتون سازنده خانه های پری ها

پایان ماجرا این سه زن

بعد از مدتی، این مادر مجرد که نیاز به پشتیبانی خانواده اش پیدا کرده بود، فرزندان خود را برداشت و بار دیگر اسباب سفر بستند به سمت شهر یوتا. و قبل از سفر، شبانه تمامی در های متصل به درختان را باز کردند، زیرا در قبال آن مسئولیت داشتند که میتوانست خرابی آنها به زیبایی پارک لطمه بزند. پس آنها رفتند و این خاتمه داستان جنگل کرم  شب تاب بود. تمامی خانه ها بهمراه تابلوی اصلی ناپدید شده بود بجز در “جغد کوچولو” برای یادبود دختر ۳ ساله که عاشق طبیعت و جغد ها بود.

مستند خانوادگی ۲۰۱۵ The Gnomist

دانلود مستند کوتاه The Gnomist داستان تجربیات سه زن از یک اتفاق فانتزی

ویدئوی مستند

ویدئویی مستند از صحبت های کِلی فیشر در مورد درخت مخصوص دختر او و حسی که در مورد آن دارد. این ویدئو را هم اکنون بصورت آنلاین در وایرال وان تماشا کنید

ویدئوی مستند دوم

اولین واکنش شبکه خبری به پیدا شدن خانه های پریان در جنگلی در کانزاس را در ویدئوی زیر تماشا کنید.

ویدئوهای کوتاه مرتبط : 

فعلا چیزی یافت نشد :)

ویدئوهای مرتبط در هشتگ (های) :  , , ,

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بنر تبلیغاتی وایرال وان
تبلیغات متفاوت
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments