یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ , ساعت: ۱۵:۴۵

The Goon تریلر انیمیشن سینمایی مستقل با زیرنویس فارسی اختصاصی

ویدئوهای ,

داستان دو دوست صمیمی در دنیایی پر از زامبی و هیولا های ترسناک . فرانکی و گون ، یکی باهوش و یکی قوی ، هر دو عاشق نبرد و خرابکاری هستند.

صداپیشگان

قبل
بعد

اولین شماره از کتاب های کمیک The Goon در سال ۱۹۹۹ منتشر شده و تا به امروز طرفداران مخصوص خود را به همراه دارد.

گتاب کمیک the goon

جادوگر های بدجنس و زامبی ها و ربات های قاتل و کشیش های شیطانی … اگر انیمیشن های مورد علاقه تون از این جنسه ، پس جای درستی اومدید…

پروژه کیک استارتر از استودیوی Blur که یک استودیوی معتبر انیمیشن سازی است و انیمیشن سریالی Love Death + Robots را در کارنامه خود دارد.

انیمیشن سینمایی براساس مجموعه داستان های مصور The Goon ، داستان های کمیک به نویسندگی Eric Powell که اولین شماره آن در سال ۱۹۹۹ منتشر شده است.

در سال ۲۰۱۲ درخواست کمک مالی (سرمایه گذار) در وبسایت کیک استارتر قرار داده شد. مبلغ درخواستی برابر ۲۰۰ هزار دلار بود که در عرض ۳۰ روز بیش از ۴۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری انجام شد. اما به دلایل مختلف ساخت این فیلم سینمایی بارها به عقب افتاد تا سال پیش که بلاخره شرکت FOX قول ساخت این انیمیشن سینمایی را داد. پس احتمالا بزودی شاهد این انیمیشن اکشن و مهیج و ترسناک خنده دار خواهید بود.

قبل
بعد

منابع استفاده شده :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
BANNERside2
تبلیغات متفاوت

نام نمایشی شما در اینجا ظاهر خواهد شد.
مخفی کردن از دید عموم
رمز عبور شما باید حداقل 7 کاراکتر باشد. برای قوی تر کردن رمز عبور میتوانید از کاراکتر های خاص مانند اعداد و سیمبل ها مانند ! " ? $ % ^ & ) استفاده کنید.
رمز عبور شما
سطج قدرت کلمه عبور