قالب شناسایی نشد.

حقایق جالب در مورد سریال مندلورین ۲۰۱۹ The Mandalorian

ویدئوهای مرتبط در هشتگ (های) :  ,

تماشای سریال مندلورین ۲۰۱۹ The Mandalorian بهمراه دانلود رایگان

حقایق جالب

حقیقت هایی که در مورد سریال مندلورین نمی‌دانستید

چند حقیقت جالب درباره سریال پرطرفدار The Mandalorian محصول سال ۲۰۱۹

۱. لشگر هواداران ۵۰۱

به گفته دیو فیلونی (نویسنده) ، در سریال مندلورین صحنه‌ای وجود داشت که به تعداد زیادی استورم تروپر نیاز بود ، اما آنها برای این کار لباس کافی نداشتند. او در آخر به عضویت کلاب لشگر ۵۰۱ (گروهی از هواداران سری فیلم‌های جنگ ستارگان و متخصصین دوختن لباس های شخصیت های مختلف) درآمد تا از آنها کمک بگیرد.

۲. خالق جنگ ستارگان در مندلورین

در اولین قسمت این سریال که مندلورین در جستجوی بانتی‌ها(افراد هدف) است، جورج لوکاس ، خالق جنگ ستارگان یکی از آن بانتی‌ها است.

۳. بازیگری بیگانه با دنیای جنگ ستارگان!

ورنر هرتزاگ که به دلایل مالی قرارداد بازی در این سریال را امضا کرده بود ، تا به حال هرگز فیلم جنگ ستارگان را ندیده بود. او ، بازیگر نقش کلایِنت ، در ادامه با تمجید از ساخت دنیای خیالی و جلوه های کاربردی برنامه گفت: “این سینما در بهترین حالتش است”.

۴. ساخت محیط‌ های مجازی برای اولین بار

صحنه هایی از این مجموعه با استفاده از تکنولوژی Stagecraft ایجاد شده است ، فناوری ای که توسط ILM ایجاد شده و می تواند محیط های مجازی را در اطراف بازیگران ارائه دهد. به گفته کاتلین کندی ، روزی یکی از مدیران دیزنی از این مجموعه بازدید کرد و پس از نگاهی به اطراف ، به جان فاورو (تهیه کننده) گفت: “جان ، من فکر کردم که قرار نیست چیزی بسازی”. آنچه مدیر اجرایی نمی‌دانست این بود که او واقعاً در یک صحنه مجازی ایستاده است.

حقیقت های جالبی که در مورد سریال مندلورین The Mandalorian که نمی‌دانستید

۵. ابر‌شرور یا ناجی دنیا؟!!

جیانکارلو اسپوزیتو درباره شخصیت خود در سریال مندلورین، ماف گیدئون- صحبت کرد و گفت: “به نوعی ممکن است شما او را یک کاراکتر در دنیای زیرین بنامید. همچنین ممکن است به او به عنوان یک ناجی نگاه کنید ، به عنوان شخصی که ممکن است پس از فروپاشی همه نظم و ترتیب را به دنیا بازگرداند.”

۶. ادای احترام به سینمای ژاپن

بسیاری از قسمت های سریال مندلورین ادای احترام به سینمای اولیه ژاپن است. از جمله مجموعه گرگ تنها و توله (۱۹۷۲) که یک سامورایی با یک کودک در حال سفر به ژاپن فئودالی است و هفت سامورایی (۱۹۵۴) که یک دهکده فقیر برای محافظت از خود در برابر مهاجمان غارتگر از عدهای شمشیرباز باتجربه درخواست کمک می کند.

۷. تپانچه برابر اصل

تپانچه بلستر مندلورین بر اساس یک اسلحه گرم واقعی ساخته شده است: به طور مشخص یک تپانچه اتوماتیک شماره ۱ برگمان در سال ۱۸۹۴ با چند زبانه اضافی . چندین سلاح نمادین از سه گانه اصلی جنگ ستارگان نیز بر اساس اسلحه گرم واقعی ساخته شده بودند.

۸. نقش خانم ووکی

جینا کارانو (رزمی کار حرفه‌ای) در ابتدا فکر می کرد که قرار است در نقش یک زن ووکی بازی کند و بعدها از اینکه فهمید چهره او در این سریال دیده می شود، خیلی تعجب کرد.

۹. نوه جان وین در مندلورین!

یکی از افرادی که لباس مندلوریایی را به تن می کند ، برندن وین ، نوه بازیگر افسانه ای جان وین است. جان وین هم به بازی در فیلم های سبک وسترن معروف بود و ماندالوریان به شدت تحت تأثیر ژانر وسترن می باشد.

۱۰. اسلحه خانه کوچک مندو

مندلورین در سفینه خود یک اسلحه خانه کوچک دارد. تقریباً همه آنها اسلحه گرم یا اسلحه بادی هستند که برای ایجاد ظاهری علمی-تخیلی تغییر داده میشوند.

*مقاله اختصاصی از سایت های وایران وان/فیلمی

*کپی برداری با ذکر منبع مجاز است*

برای دیدن اطلاعات سریال مندلورین ۲۰۱۹ The Mandalorian و ویدئو های مرتبط با فیلم مانند پشت صحنه و جلوه های ویژه و بسیاری ویدئوی دیگر به سایت فیلمی مراجعه کنید


Friends (2019-2021)

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

وایرال وان

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
۰ نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بنر تبلیغاتی وایرال وان
تبلیغات متفاوت
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx