امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

داستان گربه های معروف اینترنت ، بخش دوم کلنل میو و مارو سلطان جعبه ها

آمار ویدئو:

بیش از ۵۰۰ میلیون بازدید

با این نام شناخته میشود:

Colonel Meow و MARU cat

دنبال یه تبلیغ متفاوتی؟
خب به ما چه؟

پوستر پرونده شماره ۱۹

داستان گربه های معروف اینترنت 2
پوستر این پرونده وایرال وان

مقدمه

در داستان قبلی گربه های معروف اینترنت به سراق گربه اخمو و لیل باب رفتیم و با زندگی آنها آشنا شدیم. ویدئویی هم از فستیوال ویدئوهای گربه‌ای. ببینید

و اما در ادامه قرار است که داستان ۲ گربه معروف دیگر در دنیای یوتیوب را برای شما بیاوریم. ۲ گربه و ۲ رکورد گینس، در ادامه همراه ما باشید

فقط در وایرال وان از این مطالب بخوانید 😀 

داستان گربه های معروف اینترنت – بخش دوم

داستان ۱ : مارو - Maru

گربه ای به نام مارو

مارو ( MARU ) گربه ژاپنی است که با وایرال شدن ویدئوهایش در یوتیوب شهرت پیدا کرد. این سلبریتی اینترنتی متولد ۲۴ می ۲۰۰۷ است. نام و تصویر صاحب او در جایی نیامده است و نام کانال یوتیوب او mugumogu می‌باشد. اما او روایتی از وایرال شدن ویدئوی گربه خود را در هنگام ثبت رکورد گینس بیان کرده است.

داستان از این قرار است که صاحب مارو، قصد داشته که تصاویر بزرگ شدن گربه خود را از همان زمان کودکی گربه اش ثبت کند. پس یک وبلاگ درست می‌کند و عکس های مارو را در آن قرار می‌دهد و بعد از مدتی هم شروع به انتشار ویدئوهای او در یوتیوب می‌کند. اولین ویدئو در جولای ۲۰۰۸ آپلود منتشر شده است. بازدید ویدئوهای ابتدایی قابل توجه بود اما اتفاق مهم تر یک ماه بعد از اولین ویدئو رخ داد. بعد از ۸ یا ۹ ویدئو، اینبار فیلمی بامزه و خاص در کانال یوتیوب قرار گرفت. ویدئویی که در آن MARU روبروی یک جعبه کوچک ایستاده ، دورخیز میکند و به درون جعبه می‌پرد. تا به امروز در آگوست ۲۰۲۰ از ویدئوی وایرال او بیش از ۷ میلیون بار بازدید شده است.

این فیلم را کمی پایین تر، در ویدئوی داستان اول تماشا کنید

فقط در وایرال وان از این مطالب بخوانید 😀 

داستان گربه های معروف اینترنت – بخش دوم

برای تماشای بخش اول داستان گربه های معروف کلیک کنید

وایرال وان

ویدئوی داستان ۱

معرفی مارو و رکورد گینس

در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۶، گربه ۹ ساله ژاپنی به نام مارو توانست رکوردی جهانی در کتاب گینس به ثبت برساند. “بیشترین دیده شدن برای یک حیوان در یوتیوب” عنوانی است که به خاطر مجموع بازدید ویدئوهای کانال “Mugumogu” بدست آمده. ۳۲۵,۷۰۴,۵۰۶ بازدید کل ویدئوهایی است که از مارو منتشر شده است.

ویدئوی زیر داستان وایرال شدن ویدئوهای MARU را بیان میکند و جزئیات رکورد گینس هم در آن وجود دارد. به همراه زیرنویس فارسی اختصاصی و با بهترین کیفیت از وایرال وان

سلطان جعبه ها

MARU عاشق جعبه ها است. هر جعبه ای که ببیند به داخل آن می‌رود. یک سری تصویر و ویدئو از این گربه منعطف ببینید. این ویدئوها بازدید بالایی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشته اند.

گربه ای به نام MARU
گربه ای به نام MARU

ویدئوی کوتاهی از این گربه بامزه تماشا کنید

آمار نهایی

در آگوست ۲۰۲۰، کانال یوتیوب MARU دارای ۷۶۰ هزار دنبال کننده است و مجموع بازدید ویدئو های او بیش از ۴۳۶ میلیون بار است.

وبلاگ و اینستاگرام MARU

نکته جالب:

در زمانی که مارو رکورد گینس پربازدید ترین حیوان در یوتیوب را به نام خود ثبت کرد. یک سگ به نام میشکا توانست عنوان “حیوانی که بیشترین سابسکرایبر را در یوتیوب دارد” را بدست آورد و در گینس به ثبت برساند. با ۸۱۱,۹۲۸ دنبال کننده. این سگ ویدئویی دارد که در آن صحبت میکند، این ویدئو وایرال شد و بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید بدست آورد. تماشا کنید

من مارو هستم

در سال ۲۰۱۱ یک کتاب به نام “من مارو هستم” از این گربه منتشر شد که میتوانید آن را از سایت ebay خریداری کنید و از محتوای آن لذت ببرید.

گربه ای به نام MARU
وایرال وان

داستان ۲ : کلنل میو - Colonel Meow

داستان گربه ای به نام کلنل میو

گربه‌ای بی‌خانمان که تبدیل شد به یک سلبریتی

کلنل میو (colonel meow) در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱ در مغازه PETCO توسط Anne Marie Avey به سرپرستی گرفته شد. 

این گربه زمانی به شهرت رسید که صاحب او عکس های چهره اخموی او را در فیسبوک و اینستاگرام قرار می‌داد. به خاطر ظاهرش طرفداران به او لقب های متفاوتی دادند مانند “دیکتاتور ترسناک قابل ستایش” و “عصبانی ترین گربه جهان”

ویدئوی داستان ۲

هیچوقت بصورت مستقیم به چشمان او نگاه نکنید

یک ویدئو از معرفی کلی از این گربه اخمو تماشا کنید. با زیرنویس فارسی اختصاصی از وایرال وان

رکورد گینس بلندترین مو

در سال ۲۰۱۴ کلنل میو توانست هرچند بصورت موقت اما رکورد جهانی گربه‌ای با بلندترین مو را بدست آورد. نام او در کتاب گینس ثبت شد با موهایی که اندازه آنها تقریبا ۲۳ سانتی متر بود.

داستان گربه ای به نام کلنل میو

ویدئویی از توضیحات صاحب او در مورد ثبت این رکورد تماشا کنید. با زیرنویس فارسی اختصاصی از وایرال وان. بصورت رایگان و با بهترین کیفیت

ملاقات با سلبریتی ها

تصاویری از ملاقات کلنل میو با “گربه اخمو Grumpy Cat” و “لیل باب LIL BUB”، دو سلبریتی دیگر اینترنتی قرار دارد. در مورد این دو گربه در داستان قبلی مطالب و تصاویر جالبی وجود دارد، تماشا کنید.

داستان گربه ای به نام کلنل میو

اتفاق تلخ

در سال ۲۰۱۳ کلنل میو بخاطر یک بیماری قلبی در بیمارستان مورد جراحی قرار گرفت، یکسال بعد ، صاحبش خبر فوت او را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

خبر درگذشت این گربه معروف در سایت مجله تایم و شبکه خبرب CNN و سایت independent پوشش داده شد.

داستان گربه ای به نام کلنل میو

این قسمت دوم داستان گربه های مشهور اینترنت بود امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، قسمت سوم در این لینک و تعدادی دیگر از این گربه های دوست داشتنی

قسمت اول را در اینجا تماشا کنید

لطفا برای حمایت از وایرال وان از بقیه داستان ها و ویدئو ها دیدن نمایید

منابع استفاده شده برای این پرونده

فهرست موضوعات

فهرست موضوعی

Subscribe
Notify of
guest
۰ نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرت رو راجع به این مطلب بنویسx
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments