امروز جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

بیشترین جستجو های سال ۲۰۲۰ در گوگل از آتش سوزی های عظیم تا ویروس کرونا

بیشترین جستجو های سال 2020 در گوگل از آتش سوزی های عظیم تا ویروس کرونا

239 میلیون بازدید در Youtube

ویدئویی 3 دقیقه ای از خلاصه تمامی اخبار و اتفاقات بر اساس جستجو های برتر گوگل در سال 2020

سال ۲۰۲۰ از دید گوگل

پربازدید ترین ویدئوی کانال یوتیوب Google در ابتدای سال ۲۰۲۱

همانطور که در مطلب ” جستجو های برتر گوگل در سال ۲۰۱۹ با موزیک ویدئوی کوتاه ” خواندید. گفتیم که گوگل چند سالی است که ویدئویی از برترین جستجو های خود درست میکند. این ویدئو نیز خلاصه ای است از عبارات ترند سال ۲۰۲۰ که با بازدید نزدیک به ۲۴۰ میلیون ، تبدیل به پربازدید ترین ویدئوی کانال Google در یوتیوب شده است. 

عباراتی که بیشترین جستجو را در سال ۲۰۲۰ داشته اند؟

برای دیدن لیست های کامل و طبقه بندی شده عباراتی با بیشترین جستجو در سال ۲۰۲۰ به این صفحه اختصاصی گوگل Year in Search 2020 مراجعه کنید. 

اما جستجو هایی که بیشتر از همه به چشم میاد عبارت اند از: 

همانطور که احتمالا حدس زده باشید، عبارتی که در سال گذشته در تمام جهان بیشترین جستجو را داشته “ویروس کرونا – Coronavirus” است. در اخبار جهان “ایران – iran” سومین عبارت پر جستجو است. در بازیگران “تام هنکس – Tom Hanks” و در فیلم ها “سرایت – Contagion” بدلیل شباهت داستانش با پاندمی ویروس کرونا در جهان، جزو پربازدید ترین عبارات هستند.

بیشترین جستجو های سال ۲۰۲۰ در گوگل

بازیگرانی که در سال ۲۰۲۰ نام آنها بیشتر جستجو شده

5 بازیگر پربازدید در گوگل سال 2020

در لیست ۱۰ بازیگری که نام آنها بیشترین جستجو را داشته است. افرادی همچون تام هنکس ستاره سینمای هالیوود، واکین فینیکس بازیگر نقش جوکر (که در سال ۲۰۱۹ هم نام او بسیار جستجو شده بود)،  آمیتاب باچان بازیگر استوره کشور هند. ریکی جرویز، سازنده و نویسنده نسخه انگلیسی(اصلی) سریال آفیس و همچنین مجری مراسم گلدن گلوب در سال های مختلف. در نهایت، پنجمین نام در میان بازیگران اختصاص دارد به خانم جیدا پینکت اسمیت (همسر ویل اسمیت) که بخاطر اعتراف به خیانت به همسرش خبرساز شد…

برترین فیلم ها در جستجوی Google 2020

5 فیلم پربازدید در گوگل سال 2020

انگل، فیلمی از کشور کره جنوبی که توانست جوایز متعددی را از جشنواره های معتبر سینمایی کسب کند، پربازدید ترین فیلم در جستجوی گوگل ۲۰۲۰ فیلم Parasite میباشد. در رده های بعدی فیلم “۱۹۱۷” قرار دارد و بعد از آن فیلم پلنگ سیاه محصول سال ۲۰۱۸ است که به خاطر فوت شخصیت اصلی آن، چادویک بوزمن دوباره نام این فیلم بر سر زبان ها افتاد. در جایگاه بعدی Contagion محصول ۲۰۱۱ قرار دارد که به دلیل شباهت داستان فیلم به اتفاق پاندمی کرونا در شبکه های اجتماعی و در کل فضای مجازی بسیار نام برده شد. و در نهایت فیلم پر سر و صدای تنت جدیدترین فیلم کریستوفر نولان قرار دارد.

لیست برترین فیلم ها در جستجوی گوگل سال ۲۰۲۰

۱.Parasite
۲. ۱۹۱۷
۳.Black Panther
۴.Contagion
۵.Tenet

برترین سریال ها در Google 2020 در دستان نتفلیکس

در لیست ۱۰ سریالی که نام آنها بیشترین جستجو را میان کاربران اینترنت داشته، حق پخش ۸ سریال متعلق به نتفلیکس Netflix است. و ۲ مستند هم در ابتدای لیست قرار دارد.

اما سریال هایی که بیشتر سروصدا کردند عبارت‌اند از:

سرقت پول (Money Heist) که طرفداران منتظر فصل نهایی این سریال هستند. Cobra Kai سریال جدید نتفلیکس که در ژانر کمدی قرار دارد. The Umbrella Academy که در لیست ۵ سریال برتر سال گذشته هم قرار داشت. Ozark و The Queen’s Gambit هم در رتبه های بعدی لیست ۱۰ سریال قرار دارند.

نان قهوه پیتزا، پر جستجو ترین دستور غذا های سال ۲۰۲۰

با شروع پاندمی کرونا و در خانه ماندن، پخت و پز خانگی طرفدار زیادی پیدا کرد. و جالب اینجاست که از ۱۰ دستور غذای پر جستجو، ۶تای آنها مربوط به تهیه نان است، نان ترش، نان موز، نان تافتون و …

۱.Dalgona coffee
۲.Ekmek
۳.Sourdough bread
۴.Pizza
۵.Lahmacun
۶.Beer bread
۷.Banana bread
۸.Pita bread
۹.Brioche
۱۰.Naan

دانلود ویدئوی بیشترین جستجو های سال ۲۰۲۰ در گوگل

دانلود ویدئو خلاصه برترین اتفاقات و اخبار جهان از دید موتور جستجوی گوگل

ویدئوهای کوتاه مرتبط : 

Please select listing to show.

ویدئوهای مرتبط در هشتگ (های) :  , , ,

برای حمایت هم میتوانید کانال یوتیوب وایرال وان را سابسکرایب کنید ، ممنون 

منابع استفاده شده :

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بنر تبلیغاتی وایرال وان
تبلیغات متفاوت
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments